Loading...

piątek, 22 września, 2023

Jaki produkt wybrać?

Specjaliści podkreślają, iż jedną z lepszych odżywek testosteronowych jest Olimp Tribusteron 90, który idealnie się sprawdza przy budowaniu tkanki mięśniowej. Producent zaleca 1-2 tabletki dziennie, by otrzymać pożądane efekty.
Jak działają odżywki z kreatyną?
Tego typu odżywki zalicza się do najskuteczniejszych środków anabolicznych przeznaczonych dla sportowców siłowych. Mogą one być w postaci kapsułek bądź proszku, obie te formy przyczyniają się do przyrostu beztłuszczowej, wymarzonej masy mięśniowej, co ważniejsze- w dość krótkim czasie.
Jak działa kreatyna?
Jest ona przede wszystkim z komórkach mięśniowych, natomiast jej priorytetowym zadaniem jest generowanie, jak i również transportowanie do mięśni ATP, czyli cząsteczek odpowiedzialnych za produkcję energii. Taka kreatyna sprawia, iż ilość energi dostępnej dla mięśni znacznie się zwiększa (mamy tu do czynienia z ekspresową produkcją ATP). Ogólnie mówiąc, im więcej mięśnie wygenerują ATP, tym większa jest ich siła. Dzięki temu, iż mamy duży przypływ siły, możliwy jest większy, intensywniejszy wysiłek fizyczny czy wzmożony trening. To zaś sprawia, że mięśnie mają idealne warunki do rozbudowy.